Prosinec 2015

Nekynuté tvarohové koláčky

17. prosince 2015 v 16:39 | Munieca
Každé pečení přidává na objemu zejména v pase. Pokud se příliš zkoumáte a řešíte svou nakynulou postavu, raději si příště nic nedávejte nebo si prostě jděte zacvičit. Vánoční čas je od toho, aby jste se hýčkali a projednou někdo obdaroval i vás samotné lahodným domácím likérem nebo koláčky, které se rozsýpají na jazyku. Zde přidávám lahodný odkaz: www.receptyonline.cz/recept--kolacky-kynute-nekynute--16779.html

Domácí medovník

8. prosince 2015 v 11:26 | Munieca
Ráda přidám odkaz, od kterého jsem se nechala inspirovat a na základě kladných ohlasů jsem se odhodlala upéct lahodný domácí medovník, který pohladí vaší předvánoční náladu naplněnou stresujícím nakupováním a neutuchajícím chozením do práce. Pečení, především kreativní tvorba, kreativní přístup očišťuje mysl a následně také střevní virózy. Pravé pečení se neobejde bez kvalitních surovin, proto doporučuji trpělivost a pečlivé vybíraní jednotlivých ingrediencí. Co se týče alkoholu pro zvýraznění chutí, vyhněte se projednou rumu a zvolte si jemnější, aromatičtější likér. Například italské Amaretto s přísměsí rumové tresti. Dobrou chuť přeji.
http://ekucharka.net/recept-na-medovnikMít sám sebe

8. prosince 2015 v 10:55 | Munieca |  Úvahy na dané téma


Nazvala bych toto téma spíše přijetí sama sebe. Pokud předstíráme a hrajeme si na někoho, kdo představuje ideální článek společnosti, potom tedy dává označení ,,hledání" opravdový smysl. Od útlého dětství mne rodina uzurpovala, přetvářela mé otevřené srdce toužící po svobodném projevu. Měnila jsem se v uzavřené dítě, které bylo nejisté a ustrašené. Toužili ve mě spatřit hodnou holčičku, která udělá co se jí řekne, nechá sebou manipulovat, aby tak uznale popřela skutečné, skryté záměry podněcující potlačení vlastní seberealizace. Když se u vašich nejbližších objeví omezení lidé, budou svým nevědomým chováním pracovat na vašem sebezničení. Proč? Protože neunesou odlišnost jedince, který ve světě nevyniká, nezapadá. Nemusí o tom vědět, ale jeho činy odpovídají za něj. Otázkou zůstává, jestli má smysl nalézat sám sebe. Ve společnosti se stále ukazuje, že lidé nejsou připraveni stát sami za sebe a být autentickým člověkem. Z určitého hlediska trpíme, neboť si přejeme lásku, přijetí a tak se uchylujeme k maskám. Přece jenom, se lidská bytost musí chránit. Stejně je tomu i ve vlčí smečce. Přežije silný jedinec. Ostatní se přispůsobí, aby zůstali v bezpečí pro uchování svého rodu.